Šerpování

V pátek 13. října nás čekalo ,,ŠERPOVÁNÍ NA PRVŇÁKY", moc jsme se těšili, s deváťáky už jsme se seznámili před touto akcí a každý deváťák měl na starost prvňáka. A protože je deváťáků méně než prvňáku, na některého z nich vyšli i dva prvňáci.

Tak se naše třída v pátek 13. sešla ve školním parku, kde byly postaveny stupně vítězů pro malé prvňáky, kteří se těšili na to, až dostanou zářivě zelenou šerpu, kterou jim předali deváťáci.

Nechyběl ani proslov pana místostarosta a paní ředitelky a poté krátký kulturní program, který připravila ve spolupráci s oběma třídami paní učitelka Kafková. Celý program byl korunován příjemnou atmosférou a pěkným počasím.

Děkujeme všem za pomoc při přípravě programu

tn_obrazek_17249.jpg

tn_obrazek_17248.jpg